O firmě


Historie firmy ODES

Firma ODES byla založena roku 1995. Počáteční činnost firmy byla orientována na servis domácích elektrospotřebičů, který dodnes stále poskytuje, zejména servis automatických praček, myček a ostatních. V roce 1998 firma rozšířila svoji činnost o výrobou zakázkového nábytku. Zpočátku byl prodej zaměřen přímo na koncové zákazníky, v současné době jsou naše výrobky nabízeny i prostřednictvím sítě vlastních prodejců. Dbáme o individuální přístup ke každému zákazníku či odběrateli a snažíme se o jeho maximální spokojenost při řešení jeho požadavků.

Naše dílna

Firma ODES působí v nově zbudované provozovně v Jevíčku. Provozovna je projektovaná k truhlářské výrobě a montáži nábytku, což se též pozitivně projevuje na kvalitě výroby. Nábytek vyrábíme z kvalitních DTD materiálů, které odpovídají všem normám EU. Jednotlivé díly technologicky zpracováváme na CNC strojích Weeke Homag, Holzher, Rojek Industry.

Jednotlivé díly prochází kromě strojního také ručním zpracováním, tzn. dodržení nejvyšší úrovně kvality (ruční začištění a finální "čistý" stav). 

 

 


 

Kontakt

Jan Dobeš - 608 983 873

Aktuality

Nabídka nového akčního nábytku

Dvojpostel FELIX - kvalitní a přitom cenově výhodná!

(více)

Aktualita č. 2

Nová designová pokojová, obývací a ložnicová sestava ATLANTA.

(více)