Kuchyně


Kuchyň je nejpoužívanější místností ve Vašem bytě či domě. Proto i kuchyňská linka by měla splňovat nejnáročnější požadavky jak na použité materiály, tak na ergonomii a estetické zpracování. Kuchyňská linka je toiž dominantní kus nábytku Vaší kuchyně, který určuje styl a trend domácnosti. Měli by jste se v ní cítit dobře a pohodlně.

Zdarma Vám kuchyňskou linku zaměříme, vypracujeme grafický 3D návrh na PC včetně propočtu finální ceny. Připravíme Vám návrh instalací a provedeme montáž "na klíč". Na přání zajistíme vizualizaci kuch.linky, nebo přímo návrh bytového architekta.

Materiály

Kuchyňské linky jsou vyráběny z laminovaných DTD materiálů. Čelní plochy - lamino+ABS, MDF+lakované materiály, polomat, vysoký lesk dle RAL, MDF + fólie, masiv. Pracovní desky - postforming, Corian, přírodní kámen. Doplňky - Grass,Blum,FGV,Swell a jiné.

Spotřebiče

Do kuchyňských linek Vám namontujeme vestavné i volně stojící spotřebiče všech značek dle Vašeho výběru a také Vám s výběrem nejvhodnějšího spotřebiče poradíme. Máme bohaté zkušenosti jak s prodejem, tak i se servisem elektrospotřebičů.

 

 

 

Kontakt

Jan Dobeš - 608 983 873

Aktuality

Nabídka nového akčního nábytku

Dvojpostel FELIX - kvalitní a přitom cenově výhodná!

(více)

Aktualita č. 2

Nová designová pokojová, obývací a ložnicová sestava ATLANTA.

(více)